Hakkımızda

2019  yılında Gökhan AYOĞLU tarafından kurularak 1 aracı ile hayatına başlayan Ayoğlu Rent A Car , bugün Türkiye’nin turizm bireysel ve kurumsal kiralama noktasında müşterilerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ile sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, günlük ve haftalık ve uzun dönem araç kiralamasında uzmanlaşmış ‘’ Oto Kiralama Firması’’dır.

2019 yılında fark yaratan projemiz ‘’Ayoğlu Kurumsal Üyelik Sistemi’’ hayata geçirilerek, bireysel , kurum ve kuruluşların uzun dönem araç kiralamalarında özellikli hizmet ile buluşması sağlanmıştır. Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve uzun dönem araç kiralamada sektörde hedeflediği başarısına ulaşılmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

Etkin çözümler projelerimiz kapsamında en iyi hizmeti, en uygun maliyetle sunmak amacıyla yine bir ilk ve eşsiz olan ‘Ayoğlu Rent A Car Online Rezervasyon Sistemini başarı ile hayata geçirilmiştir. Proje ile müşterilerimizin araç seçimi kiralama süreçlerini planlamasında zamandan maliyet ve hızlı iletişim avantajlarımızla müşterilerimize doğru ve tam hizmet sunmaktayız. Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’ Ayoğlu Rent A Car’’ olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, yakın gelecekte yurtdışında da ülkemizi temsil etmek için araştırma ve çalışmalarımız devam etmektedir.

× Araç Kiralamak İstiyorum.